גינקולוגיה

רפואת אברי הרבייה ואברי המין הנשי נקראת גינקולוגיה. גינקולוג הוא רופא לכל דבר וחלק נכבד מן הבעיות הקשורות באברי הרבייה והמין הנשי נובע מזיהומים ובעיות הריון ולידה החלטה שגויה של גינקולוג עלולה לגרום נזק ארוך טווח המשתרע על פני מספר תחומים לרבות תחומים נפשיים (למשל גינקולוג שהחליט החלטה שגויה עלול לגרום לעקרות אצל אישה ובכך ליצור שרשרת של בעיות נוספו לרבות בעיות נפשיות ופסיכולוגיות).

בתוך תחום הגינקולוגיה ישנם מספר תחומי התמחות למשל אולטראסאונד, או בדיקות כאלה ואחרות הנעשות לפני ואחרי הלידה וכמובן תחומים נוספים. עניין הרשלנות הרפואית בתחום הגינקולוגיה הוא מהותי וקשה ויש פעמים לא מעטות שרשלנות בלידה (הולדה בעוולה) נובעת מטעות שעשה רופא גינקולוג זמן מה לפני ההריון ולכן עניין השגת המסמכים חשוב מאין כמותו כאשר עסקינן ברשלנות רפואית בתחום הגינקולוגיה.

רשלנות בכל תחום לרבות רשלנות רפואית היא בעצם פעולה לא סבירה של אדם או בעל מקצוע הגורם לנזק או נזקים בהמשך הדרך, תחום הגינקולוגיה הוא תחום מאד עדין בעניין זה שכן נשים באופן תדיר ניגשות לבדיקות אצל גינקולוג על מנת לוודא שהכל כשורה, גינקולוג שאינו מקפיד על הבדיקות הראויות המוגדרות בתחומו הוא ובשל כך מתגלה לאחר מכן בעיה חשוף לתביעת רשלנות רפואית.

להתייעצות עם עורך דין לחץ כאן עכשיו!

תגים: , , , , ,

כתיבת תגובה


  רשלנות רפואית בשפה האנגלית
ט.ל.ח.
 
בניית אתרים    רשלנות רפואית    עורכי דין   
מחשבון    מוצרי פרסום    השכרת יאכטות    מדבקות קיר    מתמטיקה    שירותי סיעוד    שירותי מחשוב      |   משלוחי פרחים   |   פרחים חדרה   |   פרחים פרדס חנה    רהיטים