פסיכיאטריה

תחום הרשלנות הרפואית חולש גם על רפואת הנפש. הבעיות שעלולות להיווצר עקב טיפול לקוי בחולה על ידי פסיכיאטר (שהוא – אגב רופא לכל דבר) יכולות לגרום נזקים כבדים למטופל ומשפחתו לטווח ארוך ולעתים רבות באופן בלתי הפיך.

אחת הבעיות המרכזיות בפסיכיאטריה היא כושר השיפוט וכושר ההחלטה של המטופל. ישנה בעיה לקבל את עדותו של אדם שעובר טיפול פסיכיאטרי וישנו סיכוי כי אין אמת בדבריו, לכן תחום הרשלנות הרפואית בפסיכיאטריה דורש המון סבלנות ומסמכים המעידים כי אכן התרשל הפסיכיאטר או בית החולים הפסיכיאטרי בטיפול בחולה.

רשלנות רפואית בתחום מחלות הנפש הוא מדע לכל דבר, ודרושים בו נסיון וידע רב. חוסר הוודאות בו נתקל התובע בכל צעד ושעל יכולים לייאש גם את הטובים שבעורכי הדין, אולם מי שצדק רודף ופיצוי מבקש על עוולה שנגרמה לו או למי ממכריו או משפחתו יכול להגיע לבית המשפט ולדרוש את שלו לצד עורך דין מנוסה ומקצועי.

מומחים וחוות דעת הם הכרח וכורח בתחום הרשלנות הרפואית בפסיכיאטריה שכן יש להוכיח בצורה חד משמעית או לפחות לשכנע את בית המשפט כי אכן רשלנות רפואית ארעה במהלך הטיפול בחולה.

להתייעצות עם עורך דין לחץ כאן!

תגים: ,

כתיבת תגובה


  רשלנות רפואית בשפה האנגלית
ט.ל.ח.
 
בניית אתרים    רשלנות רפואית    עורכי דין   
מחשבון    מוצרי פרסום    השכרת יאכטות    מדבקות קיר    מתמטיקה    שירותי סיעוד    שירותי מחשוב      |   משלוחי פרחים   |   פרחים חדרה   |   פרחים פרדס חנה    רהיטים