רופא ילדים

תחום הרשלנות הוא תחום רגיש דיו. הפגיעה הפיזית ובמקרים רבים – הנזק הבלתי הפיך של רשלנות רפואית מצד רופא או מטפל הם נושא שאיש אינו רוצה לחוות וכולם, בטח אנשי המקצוע בתחום רוצים למנוע. אולם כאשר מדובר בילדים ישנה התייחסות מיוחדת מצד אנשי מקצוע בתחום הרשלנות ובתחום הרפואה.

חוסר האונים והתמימות של ילדים הופך אותם לנושא רשלנות ולעתים אף לא רק מצד הרופא או המטפל.

רשלנות רפואית של רופא ילדים יכולה לנבוע ממגוון סיבות וישנן לא מעט בעיות התפתחות שלא אובחנו בשלב מוקדם כפי שצריך היה לעשות.

מערכת החיסון של ילדים אינה יציבה ועמידה כמו זו של מבוגרים, למרות יכולתם של ילדים להחלים מהר יותר במקרים רבים, למרות זאת ישנם מגוון מצבים ובעיות שחשוב לרופא ילדים לאבחן הרבה לפני שיקרה מצב בו יש נזק בלתי הפיך.

חלק מתפקידו של כל רופא או מטפל הוא לתשאל את המטופל ולדלות כמה שיותר מידע על הבעיה ומצבו הרפואי. רופא ילדים מחויב לכך יותר מכל. חוסר היכולת של ילדים לעתים למקד את הבעיה ולספק פרטים על מכאובים שונים ובעיות שונות הופכות את רופא הילדים גם למעין פסיכולוג שעליו לדובב את המטופל עד לקבלת הפרטים המלאה ואבחון הבעיה וכמובן – הטיפול בה.

ליצרית קשר עם עורך דין רשלנות רפואית בילדים

תגים:

כתיבת תגובה


  רשלנות רפואית בשפה האנגלית
ט.ל.ח.
 
בניית אתרים    רשלנות רפואית    עורכי דין   
מחשבון    מוצרי פרסום    השכרת יאכטות    מדבקות קיר    מתמטיקה    שירותי סיעוד    שירותי מחשוב      |   משלוחי פרחים   |   פרחים חדרה   |   פרחים פרדס חנה    רהיטים