ניתוחים פלסטיים

ניתוח פלסטי הוא בעצם תהליך רפואי שמטרתו בדרך כלל לבצע שינויים קוסמטיים באיבר או איברים מסוימים בגוף האדם. בהיותו תהליך רפואי לכל דבר, ניתוח פלסטי והמנתח עצמו עלולים לבצע שגיאות או החלטות לא נכונות ותוצאות הניתוח תהיינה לא משביעות רצון במקרה הטוב, ועד לנזק של ממש במקרים גרועים יותר.

תחום הפלסטיקה הוא תחום מעט מסובך, לא תמיד ניתן להחליט אם הנזק הוא נזק של ממש , למשל, ניתוח אף בו המטופל או המטופלת לא מרוצים מן התוצאה לא תמיד יחשבו בנפגעים של רשלנות רפואית. ישנו עניין הסבירות והוא מהווה תפקיד חשוב בתביעות רשלנות רפואית בתהליכי ניתוח פלסטי ובתחום הפלסטיקה בכלל.

חלק מן הניתוחים המוכרים יותר בתחום הפלסטיקה הם: הגדלת חזה או הקטנת חזה, ניתוח אף, שאיבת שומן וכיוב' וכמובן ישנם את הניתוחים הפלסטיים המתבצעים ממש ככורח עבור מטופל או מטופלת למשל אדם שעבר כוויות באזור הפנים ושחזור המראה הוא מטרת הניתוח.

אחד הנושאים החשובים בתביעות רשלנות רפואית בתחום הפלסטיקה הוא נושא הפגיעה הנפשית. למשל, אישה שעברה ניתוח אף שלא צלח עלולה לפתח תסביכים נוספים כמו למשל אגורפוביה (פחד מקהל) וכיוב' ותסביכים אלו כמובן נכללים בתביעת הרשלנות הרפואית עצמה למרות שתחום רפואת הנפש שונה במקצת מתחום הפלסטיקה או הרפואה הפלסטית.

בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם עורך דין לקבלת החלטה לגבי כדאיות התביעה.

להתייעצות עם עורך דין לחץ כאן

תגים: , ,

כתיבת תגובה


  רשלנות רפואית בשפה האנגלית
ט.ל.ח.
 
בניית אתרים    רשלנות רפואית    עורכי דין   
מחשבון    מוצרי פרסום    השכרת יאכטות    מדבקות קיר    מתמטיקה    שירותי סיעוד    שירותי מחשוב      |   משלוחי פרחים   |   פרחים חדרה   |   פרחים פרדס חנה    רהיטים