טיפולי שיניים

רופא שיניים הוא רופא מומחה ממש כמו כל רופא מומחה אחר, אולם כיום ידוע לכל כי רב האנשים מעדיפים לבצע טיפולי שיניים במרפאות פרטית וכן גם רופאי השיניים הבינו את העניין ומרפאות רופאי שיניים קיימות כמעט בכל אזור. יחד עם זאת, טיפול במרפאה פרטית של רופא שיניים אינו מסיר כל אחריות לרשלנות מצד רופאי השיניים נהפוך הוא, העלויות הגבוהות של טיפולי השיניים והתעריפים אותם גובים רופאי שיניים מחייבים את הרופא להתנהג ביתר מקצועיות ומומחיות שכן זו אחת הסיבות לפניה למרפאת שיניים פרטית. בבואנו לבחון מקרים של רשלנות רפואית בתחום רפואת השיניים אנו חייבים כמו בכל מקרי הרשלנות, להוכיח כי אכן הרופא המטפל התרשל בתפקידו וכי אכן נגרם נזק למטופל.

טיפולי שיניים יכולים להוות סיבה לתביעות התרשלות החל מטיפולי שורש דרך טיפולי שיקום שיניים עקירות עקירות כירורגיות עקירת שיני בינה אורתודונטיה ועוד.

למרות שאין אנו שומעים על תביעות רשלנות רפואית בתחום רפואת השיניים, תביעות כאלה קיימות ולעתים גם סכומי הפיצוי נכבדים במקרים של נזק גבוהה או בלתי הפיך.

ישנם חוקים ברורים בתחום דיני הנזיקין וגם רופאי השיניים מחויבים להם – ממש כמו כל איש מקצוע בתחום הרפואה.

בכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם עורך דין לפני הגשת התביעה על מנת לקבל את מלוא המידע ולגשת בצורה מושכלת ונכונה לתביעה.

לפגישת ייעוץ עם עורך דין לחץ כאן

תגים: , , ,

כתיבת תגובה


  רשלנות רפואית בשפה האנגלית
ט.ל.ח.
 
בניית אתרים    רשלנות רפואית    עורכי דין   
מחשבון    מוצרי פרסום    השכרת יאכטות    מדבקות קיר    מתמטיקה    שירותי סיעוד    שירותי מחשוב      |   משלוחי פרחים   |   פרחים חדרה   |   פרחים פרדס חנה    רהיטים