רפואת הריון

תחום רפואת ההריון הולך ומתפתח ללא ליאות בארץ ובעולם. ככל שהתחום הולך ומתפתח אנו עדים לפחות בעיות של רשלנות רפואית בתחום רפואת ההריון אולם עדיין, ישנם מני סוגי תהליכים ובדיקות האמורים שלשלול בעיות כאלה או אחרות ולטפל בהן בזמן, זו היא התמקדותה של הרשלנות הרפואית בתחום ההריון ומטרתה למנוע חוסר תשומת לב של רופא או רופאים בבדיקות וכתוצאה מכך לגרום נזק וחס ושלום אפילו הבאת עובר לא בריא לאויר העולם.

חלק מתביעות הרשלנות הרפואית בתחום רפואת ההריון מתמקד בתחומים כמו פירוש לא נכון של אולטראסאונד, תסמונת דאון, פיגור שכלי מומים כאלה או אחרים ועוד, כאשר השם הכולל לרשלנות רפואית ברפואת הריון הוא הולדה בעוולה.

עם הציוד והכלים העומדים לרשותם, רופאים כיום יכולים לדעת בקירוב מדוייק דיו אם העובר שנושאת אישה בהריון תקין ובריא אם לאו, ואיזה טיפול יש לעבור על מנת למנוע בעיות בעתיד. כמובן שתחום ההפלות ורהיונות לא תקינים גם הוא כלול בתום רפואת ההריון ואף מקרים כמו רעלת הריון שקרתה כתוצאה מפירוש לא נכון של תוצאות בדיקה ומקרים דומים נחשבים אף הם רשלנות רפואית ברפואת הריון.

צור קשר עכשיו להתייעצות עם עורך דין!

תגים: ,

כתיבת תגובה


  רשלנות רפואית בשפה האנגלית
ט.ל.ח.
 
בניית אתרים    רשלנות רפואית    עורכי דין   
מחשבון    מוצרי פרסום    השכרת יאכטות    מדבקות קיר    מתמטיקה    שירותי סיעוד    שירותי מחשוב      |   משלוחי פרחים   |   פרחים חדרה   |   פרחים פרדס חנה    רהיטים