רפואת א.א.ג. אף אוזן גרון

אף אוזן גרון או בקיצור א.א.ג. הוא תחום עיסוק רפואי בתוך כירורגיה המתמקד במחלות הקשורות במערכת האף האוזן והגרון שהן מערכות הקשורות האחת לשנייה מבחינה ביולוגית ובריאותית.

חוש הריח וחוש השמיעה הם שני החושים הבאים בחשיבותם לאחר חוש הראייה החשוב כל כך. חוש הריח נועד על מנת להזהיר את האדם לא רק מריחות רעים כי אם מסכנות הכרוכות בנשימה ובאוכל וצריכת מזון.

ישנו מגוון מחלות רחב של מערכת האף האוזן והגרון שעלולות להיות מסוכנות מאד במידה ולא מבצעים טיפול נכון בזמן. לא נפרט כאן את מגוון המחלות אולם נאמר כי פגיעה באחת ממערכות אלה עלולה לפגוע המערכות האחרות ואף המערכות נוספות. בעיות אוזניים עלולות לגרום לחוסר שיווי משקל שעלול להגיע עד להגבלת ניידות של אדם ורשלנות רפואית בתחום רפואה חשוב שכזה עלולה לגרום נזקים כבדים למטופל הנפגע.

רשלנות רפואית במקרים של א.א.ג עלולה לגרום נזקים תמידיים או נזקים זמניים בשני המקרים רמת הפיצוי תלויה בפגיעה , חומרתה והאם היא הפיכה. ה]יצוי עשוי להגיע לסכומים גבוהים כלכל שהנזק מתמשך וכבד יותר.

בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם עו"ד בתחום הנזיקין על מנת לקבל חוות דעת משפטית ראויה.

לחץ כאן עכשיו להתייעצות עם עו"ד

תגים: , ,

כתיבת תגובה


  רשלנות רפואית בשפה האנגלית
ט.ל.ח.
 
בניית אתרים    רשלנות רפואית    עורכי דין   
מחשבון    מוצרי פרסום    השכרת יאכטות    מדבקות קיר    מתמטיקה    שירותי סיעוד    שירותי מחשוב      |   משלוחי פרחים   |   פרחים חדרה   |   פרחים פרדס חנה    רהיטים