מתי כדאי לתבוע על רשלנות רפואית?

לא כל רשלנות רפואית היא עסיבה טובה לתביעה. אנשים שנפגעו כתוצאה מרשלנות רפואית מגיעים בדרך כלל לעורך הדין עם המון רגשות מטבע הדברים שלעתים מלווים בכעס. אולם אם ברצונכם להשיג מעט יותר מאשר לגרור את הצד השני לבית המשפט – רק כדי להראות להם שהם לא בסדר, כדאי מאד להתייעץ עם עורך דין ולברר מה הם סיכויי התביעה.

אחד הדברים שמאד חשוב לזכור הוא שתביעת רשלנות רפואית חייבת להיות מלווה בנזק. אם אין נזק, אין ממש על מה לתבוע, אפילו אם נגרם נזק בעבר שאיננו עוד.

למשל אם כתוצאה מרשלנות רפואית חווה אדם אלרגיה למשך מספר שבועות והאלרגיה נעלמה ללא נזק לטווח ארוך, הרי שממש קשה יהיה להוכיח כי בוצעה כאן רשלנות רפואית למרות עוגמת הנפש שנגרמה לכם, עדיין לא בטוח כי כדאי לגשת לתביעה.

אם בכל זאת החלטתם לגשת לתביעה, מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית, יש להבין כי זה הוא אחד התחומים המסובכים בדיני נזיקין וכדאי מאד לדעת שהטוב ביותר עומד לצדכם.

 

כתיבת תגובה


  רשלנות רפואית בשפה האנגלית
ט.ל.ח.
 
בניית אתרים    רשלנות רפואית    עורכי דין   
מחשבון    מוצרי פרסום    השכרת יאכטות    מדבקות קיר    מתמטיקה    שירותי סיעוד    שירותי מחשוב      |   משלוחי פרחים   |   פרחים חדרה   |   פרחים פרדס חנה    רהיטים